SAVIVARČIO NUOMA

Savivarčio nuoma Kaune ir Kauno rajone – paprastesniems statybos, lauko bei ūkio darbams,  pagalbai kelių tiesime, sklypų apželdinime ir visur kitur, kur gali prireikti birių krovinių. Tokie kroviniai – tai smulkios frakcijos kroviniai (juodžemis, smėlis, skalda, žvyras, dolomitas ir pan.), kuriems pergabenti reikalingos sandarios talpos, kad medžiagos vežant nebyrėtų.

Platus paslaugų spektras

Siūlome tik patikimos ir kokybiškos įrangos nuomą, kad krovinys jus pasiektų saugiai ir laiku. Vežame ne tik smėlį ar žvyrą, bet ir nukastą sniegą, statybines atliekas ir kitus krovinius. Priklausomai nuo krovinio dydžio jį galėsime atgabenti ar išvežti su triašiu 8 m3 ar 12 m3 keturašiu savivarčiais Scania, taip pat 16 m3 puspriekabe. Taip pat nuomai turime ir galingų BOBCAT krautuvų bei ekskavatorių.

Savivartis Scania P380

Savivarčio nuoma jums pasitarnaus visais sezonais – su juo galėsime atvežti jums reikalingą birų krovinį. Šiltuoju metų laikų atvešime juodžemį ar žvyrą statyboms ar sklypo lyginimui, išvešime nereikalingas statybinės šiukšles. Žiemą nukasę sniegą jį pakrausime ir išvešime su galingu ir talpiu savivarčiu Scania P380 į specialiai tam skirtas sandėliavimo vietas.

Savivarčio svoris: 13050 kg
Savivarčio ilgis: 8 m
Savivarčio plotis: 2.56 m
Priekaba: 5.05 m
Galia: 380 AG

Kodėl reikalingas savivarčio vairuotojas?

Visas savo mašinas – ekskavatorius, krautuvus, taip pat ir savivarčius nuomojame kartu su patyrusiu vairuotoju. Savivarčio vairavimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – didelių gabaritų mašinoms reikalinga speciali C vairuotojo kategorija.

Domina savivarčio nuoma ir kaina?

Galingo savivarčio nuoma apsimoka geriau, nes ne tik nereikės investuoti didelių pinigų sumų, bet ir rūpintis tolimesne įrenginio eksploatacija ir priežiūra. Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie mūsų savivarčių nuomą ir padės išsirinkti geriausią įrenginį. Užtikriname profesionalų aptarnavimą, patogias nuomos sąlygas ir visuomet optimalias kainas!

Call Now Button