JUODŽEMIO ATVEŽIMAS

Juodžemio pristatymas Kaune ir Kauno raj.Juodžemio atvežimas Kaune ir Kauno rajone konkurencinga kaina greitai, jums patogiu metu ir patogioje vietoje! Jau eilę metų patrauklus sklypo apželdinimas naujuose namuose tapo savaime suprantamu dalyku. Žalia ir lygi veja, gausų derlių dovanojantys vaiskrūmiai, vaismedžiai ir uogakrūmiai, spalvingi gėlynai iš tiesų namams suteikia žavesio. Norint savarankiškai įsirengti svajonių sodus ir šiltuoju sezonu džiaugtis nuostabia veja, svarbu išsirinkti tam tinkamą žemę. Geriausiai sklypo apželdinimui tiks kokybiškas, tamsus ir derlingas juodžemis, kurį pristatysime jums patogiu metu ir patogioje vietoje.

Juodžemis ir sklypo apželdinimas

Labai dažnai baigiant statybų darbus, namų sklypas būna nelygus, jame randama statybinių atliekų ir kitų nereikalingų žemės priedų. Norint akį džiuginančio landšafto, lygios žolės ir sėkmingai augančių dekoratyvinių medžių, pradėkite nuo sklypo lyginimo darbų, į kuriuos įeina ne tik riedulių pašalinimas, bet ir papildomas grunto bei juodžemio atvežimas. Juodžemis padės ne tik galutinai išlyginti sklypą, bet ir taps pagrindiniu žemės sluoksniu, kuriame geriau žydės augalai. Jeigu prireiks, galime pasiūlyti ir BOBCAT nuomą bei galingo ekskavatoriaus nuomą.

Juodžemis daržui, sodui,vejai

Kuo dirvožemis skiriasi nuo paprastos žemės? Geras ir kokybiškas juodžemis laikomas vienu geriausių dirvožemio tipų. Paprastais žodžiais tariant juodžemis daržui, sodui ar vejai – tai dažniausiai miško dirvožemis, kuris pasižymi dideliu derlingumu ir įprastai naudojamas apželdinimui, sodo darbams, daržui ir vejoms.

Mūsų asortimente:

  • Nesijotas juodžemis
  • Sijotas juodžemis
  • Žemių mišinys
  • Juodžemis daržui, vejai
  • Molingas juodžemis
  • Smėlingas juodžemis
  • Durpingas juodžemis

Domina juodžemio kaina?

Juodžemio kaina priklausomai nuo pasirinkto juodžemio tipo gali skirtis. Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją. Atminkite, tinkamai pasirinkus juodžemį galėsite būti tikri, jog jūsų veja bus graži, o rudens derlius gausus ir džiuginantis!

Call Now Button