BOBCAT NUOMA KAUNE


BOBCAT nuoma Kaune ir Kauno rajone patraukliomis kainomis ir jums patogiu metu! BOBCAT krautuvai ir kita žemės ūkio bei statybinė įranga jau eilę metų padeda atlikti krovimo, griovimo ir kasimo darbus greičiau, efektyviau ir patogiau. Siūlome skirtingų kategorijų techniką įvairaus sudėtingumo statybos darbams: patikimus ir laiko patikrintus BOBCAT S650 ir T650 krautuvus, itin dažnai reikalingus Trimble 3D greiderius ir kitą amerikiečių gamintojo BOBCAT įrangą.

 

Teleskopiniai krautuvai BOBCAT – universalus sprendimas

Žinomų gamintojų teleskopiniai krautuvai BOBCAT pasižymi aukščiausia kokybe, tvirtumu ir patikima eksploatacija, užtikrina maksimalų saugumą ir kasimo darbų našumą. BOBCAT nuoma taps puikiu pagalbininku, atliekant gerbūvio darbus kieme, kelių ir gatvių tiesimui, pamatų užpylimui, grunto ar juodžemio lyginimo, krovinių surinkimui ir įvairiems kasimo darbams atlikti.

Hidraulinio kūjo pagalba demontuosite nereikalingus betono luitus, atramines sienutes, nereikalingus pastatus ir kt. Taip pat prie BOBCAT krautuvų montuojasi šakų smulkintuvai, kultivatoriai, vakuuminės šluotos, sniego valymo peiliai, greideriai. Tai pats geriausias sprendimas, kadangi platus
šios technikos panaudojimas leis mažiausiomis sąnaudomis atlikti įvairiausius gerbūvio darbus. Mūsų nuomojama technika prižiūrėta, o BOBCAT krautuvų ir mini ekskavatorių parkas nuolatos atnaujinamas.

Kodėl reikalingas BOBCAT operatorius?

Visas BOBCAT mašinas nuomojame kartu su patyrusiu operatoriumi. BOBCAT operatorius – savo srities specialistas, kuri žino visas krautuvų valdymo subtilybes ir taisykles, todėl reikiamą darbą atliks greitai ir efektyviai. Įvertiname kiekvieną objektą individualiai ir parenkame tinkamiausius padargus darbui atlikti, siūlome klientams pažangius ir efektyvius nuomos ir statybų sprendimus.

Mini krautuvas BOBCAT S650

BOBCAT S650 mini krautuvas turi vertikalią kėlimo trajektoriją ir dėl šios priežasties turi didesnę keliamąją galią bei pasiekiamumą visomis kryptimis. Platus priedų asortimentas atveria didesnes galimybes, todėl su šiuo krautuvu galėsite ne tik krauti žvyrą, skaldą, akmenis ir kt., bet ir smulkinti, kultivuoti, kasti sniegą ir pan.

  • Krautuvas sveria: 4 000 kg
  • Mechanizmo ilgis: 3.47 m
  • BOBCAT krautuvo plotis: 2.06 m
  • Kėlimo aukštis: 2.45 m
  • Kaušo talpa: 0.91 m3

Bobcat S650 krautuvo priedai ir padargai: paletinės šakės, hidraulinis kaltas, smulkintuvas, kultivatorius, kaušas, sniego peilis.

 

Vikšrinis krautuvas BOBCAT T650

BOBCAT T650 vikšrinis krautuvas atliks reikiamus darbus net ir sunkiai pravažiuojamose, klimpstančiose, drėgnose vietose, kadangi turi galingus vikšrus ir geresnį pravažumą nei S650. Šis mini krautuvas palengvins jūsų darbą ne tik statybų aikštelėje lyginant sklypą, atliekant paruošiamuosius darbus trinkelių klojimui ar keliukų tvarkymui, bet ir pasitarnaus ūkyje kraunant šiaudų spudulus ar klojant tranšėjas.

  • Krautuvas sveria.: 4 400 kg
  • BOBCAT mechanizmo ilgis: 3.47 m
  • BOBCAT krautuvo plotis: 2.06 m
  • Kėlimo aukštis: 2.45 m

Vikšrinio BOBCAT T650 krautuvo priedai, padargai: paletinės šakės, Trimble 3D greideris su automatiniu aukščio reguliavimu, kaušas. 

Domina BOBCAT krautuvo nuoma?

BOBCAT krautuvo nuoma ir kaina priklausomai nuo pasirinkto modelio bei padargų gali skirtis. Kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie BOBCAT nuomą ir padės išsirinkti geriausią įrenginį. Užtikriname patogias nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą ir visuomet optimalias kainas!

Call Now Button