EKSKAVATORIAUS NUOMA

Mini vikšrinio ekskavatoriaus nuoma Kaune ir Kauno rajone – lengvesniems statybos ir ūkio darbams. Ne tik galingi ir patvarūs BOBCAT krautuvai, bet ir ekskavatoriai padės kasimo, krovimo, žemės lyginimo, griovimo, kelių įrengimo darbuose. Mūsų ekskavatorininkai darbus atliks greitai, kokybiškai ir laikantis tvarkos, o jeigu reikės – net ir savaitgaliais.

Kodėl reikalingas ekskavatoriaus operatorius?

Visas BOBCAT mašinas, tiek krautuvus, tiek ir ekskavatorius nuomojame kartu su patyrusiu operatoriumi. Ekskavatoriaus operatorius – savo srities specialistas, kuri žino visas ekskavatorių valdymo subtilybes ir taisykles, todėl reikiamą darbą atliks greitai ir efektyviai. Nuomojamų ekskavatorių operatoriai dirba šį darbą ne vienerius metus, puikiai išmano darbą, turi atestatus.

Kuo ypatingi ratiniai ekskavatoriai ir vikšriniai ekskavatoriai?

Vikšriniai ekskavatoriai pasitarnauja itin drėgnose vietose, kadangi turėdami galingus vikšrus turi ir didesnį pravažumą nei ratinė technika, geriau ir greičiau pravažiuoja sunkiau įveikiamas vietas. Jeigu namų sklypas klampus, sulytas ar tiesiog keliantis nuogąstavimų, jog technika užstrigs – galite būti tikri, jog šie mini ekskavatoriai tikrai pasieks tikslą ir tinkamai atliks darbą.

Ratiniai ekskavatoriai kitaip nei vikšriniai turi mažesnį pravažumą drėgnose vietovėse, tačiau yra itin galingi, pasižymi aukštu stabilumu, mobilumu, turi idealų svorio paskirstymą, tvirtą konstrukciją, tikslų ekskavatoriaus valdymą ir gali atlikti pačias sudėtingiausias užduotis. Šie ekskavatoriai idealiai tinka ūkio, sodo, statyboms darbams, kelių tiesimui, planiravimui. Nuomai siūlome patvarius, patikimus ir laiko patikrintus vikšrinius BOBCAT E50 ir ratinius ATLAS 140W ekskavatorius.

BOBCAT mini ekskavatorius E50

Mini ekskavatorius sveria: 4 900 kg
Mini ekskavatoriaus aukštis: 2.53 m
BOBCAT krautuvo plotis: 1.96 m
Mini ekskavatoriaus ilgis: 5.55 m
Kasimo gylis: 3.52 m
Ekskavatoriaus priedai: planiravimo kaušas, kasimo kaušas, kūjis.

ekskavatorius atlas

Ekskavatorius ATLAS 140W

Ratinio ekskavatoriaus svoris: 16000 kg
Ekskavatoriaus aukštis: 3.08 m
Krautuvo plotis: 2.54 m
Ekskavatoriaus ilgis: 7.72 m
Kasimo gylis: 5.5 m
Stumdymo peilis: 2.54
Ekskavatoriaus priedai: kasimo kaušas, vartomas planiravimo kaušas.

Ar tikrai vikšrinių ekskavatorių nuoma geriau nei pirkimas?

Nuomonė, jog vykdant statybas visada geriausia turėti nuosavą techniką, šiandien jau yra klaidinga. Mini vikšrinių ekskavatorių nuoma finansiškai apsimoka daug geriau, nes į ją nereikės ne tik investuoti didelių pinigų sumų, bet ir rūpintis tolimesne įrenginio eksploatacija ir priežiūra. Jei naudojantis nuomota įranga suges, ją galėsite grąžinti atgal, o nuomą vykdanti įmonė visuomet ras sprendimą, kaip spręsti susiklosčiusią situaciją ir įrangą susiremontuos pati.

Domina mini ekskavatorių nuoma ir kaina?

Ekskavatoriaus nuomos kaina priklausomai nuo pasirinkto modelio bei padargų gali skirtis. Mini ekskavatorių nuoma – visiškai paprasta, kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir mūsų specialistai suteiks visą reikiamą informaciją apie BOBCAT nuomą ir padės išsirinkti geriausią įrenginį. Užtikriname patogias nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą ir visuomet optimalias kainas!

Call Now Button